Nauczyciele

K A D R A      S Z K O Ł Y   w   2016/2017 r.

Duszpasterz szkoły – ks.prałat Andrzej Pluta, ks.Radosław Czerwiński

p.o.  dyrektor szkoły – Anna Kobarynka – Łysek

  1. kl.   I- wych. – Maria Dobkowska – edukacja wczesnoszkolna
  2. kl. II – wych. – Elżbieta Izabela Witkowska –  edukacja wczesnoszkolna
  3. kl. II – wych. – Danuta Cywińska – edukacja wczesnoszkolna
  4. kl.III –wych. – Anna Siwek – edukacja wczesnoszkolna
  5. kl.III–wych. – Katarzyna Osowiecka –  edukacja wczesnoszkolna
  6. kl.IV- wych.– Paulina Baranowska – przyroda kl.IV-VI
  7. kl.V-  wych.– Krystyna Balukiewicz – język polski kl. IV
  8. kl.VI –wych.- Katarzyna Kubacz – religia kl. I-VI
  9. Język polski – Ewa Żurawlew –kl. IV-VI
  10. Matematyka – Adrian Surażyński kl. IV-VI
  11. Przyroda – Paulina Baranowska kl. IV-VI
  12. Historia – Joanna Gełdon kl. IV-VI
  13. Język angielski – Joanna Srokosz kl. I-VI
  14. Język angielski – Katarzyna Beliniak  kl.IV-VI i II-III
  15. Język niemiecki – Aleksandra Stankiewicz –kl. IV-VI
  16. W–f i pływanie – Anna Kriks kl.IV-VI, gimn. korekcyjna kl.I-III
  17. W–f i pływanie  – Leszek Dudziński, Katarzyna Zyborowicz Malewicka kl.IV-VI
  18. Plastyka, muzyka –  Anna Szybanow – kl.IV-VI
  19. Zajęcia techniczne – Hanna Kucab kl.IV-VI
  20. Zajęcia komputerowe – Adrian Surażyński kl. IV i VI
  21. Pedagog szkolny –   s.Dorota Boruch
  22. Psycholog szkolny – Wioletta Przybyszewska
  23. Logopedia, rewalidacja,–Marta Lalka
  24. Terapia pedagogiczna –    Patrycja Osowska
  25. Świetlica szkolna gr.  I – Hanna Zawistowicz  – kl.I
  26. Świetlica szkolna gr. II – Patrycja Osowska kl.II
  27. Świetlica szkolna gr.III– Magdalena Morgaś, kl.III
  28. Świetlica szkolna gr.IV – Aleksandra Ozygała
  29. Świetlica szkolna gr. V – Ewa Żurawlew, kl.IV-VI
  30. Biblioteka – Krystyna Balukiewicz
  31. Szachy –  Andrzej Janczak
  32. Malarstwo – Jarosław Korzeniewski
  33. Język włoski –  Agnieszka Czarna Kavvalou
  34. Język hiszpański – Malwina Gorzelańczyk
  35. Tańce – Katarzyna Zyborowicz Malewicka kl.I-III, IV-VI
  36. Szermierka – Adam Sobczyk
  37. Tenis stołowy – Wiesław Dzięcioł

 

Szybki kontakt

Katolicka Szkoła Podstawowa  im. Świętej Rodziny
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn
szkol.swietarodzina@tlen.pl
(89) 533-38-44

Nasza szkoła

DSC01183

Kalendarium

Moduły dodatkowe

Statystyki

Wejścia na stronę

Strony|Wejścia na stronę |Unikalne

  • Ostatnie 24h: 0
  • Ostatnie 7 dni: 0
  • Ostatnie 30 dni: 0
  • Teraz ONLINE: 0
Copyright © ZSK / Projekt i realizacja: virtualmedia.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji