W dniach 18-20 czerwca 2026 r., wraz ze wszystkimi zwycięzcami
ogólnopolskiego konkursu Instytutu Pamięci Narodowej
SILNI POLSKĄ 2026, uczniowie ze szkolnym liderem
p. Pawłem Kotarskim, odebrali nagrodę, którą była 3-dniowa
wycieczka do Krakowa. Cytując klasyka “Kraków jeszcze
nigdy, tak jak dziś, nie miał w sobie takiej siły…” – Organizator
ugościł nas z wielkimi honorami. Intensywne zwiedzanie
Krakowa wraz z uroczystą galą, podsumowującą Ogólnopolski
Konkurs Edukacyjny “Silni Polską”, są tego przykładem.
W naszym szkolnym zespole, który zdobył II miejsce rejonowego
etapu niniejszego konkursu, znaleźli się uczniowie klas 7 i 8.
Byli to:
– Borowski J.,
– Grzyb T.,
– Kucharzewski B.,
– Kurowski H.,
– Malinowski J.,
– Romaszko-Klimaszewski M.,
– Szewioła M.,
– Tarasiuk D.
Poniżej krótka fotorelacja z ww. wydarzenia.