katolicki zespół edukacyjny im. świętej Rodziny w Olsztynie

katolicka szkoła podstawowa

im. Świętej Rodziny w Olsztynie

Szkolny Klub WNUKA SYBIRAKA w Warszawie

Dzięki aktywnej współpracy szkoły ze Związkiem Sybiraków w Olsztynie,
uczniowie i opiekunowie Szkolnego Klubu Wnuka Sybiraka uczestniczyli
w wycieczce integracyjnej środowiska sybirackiego do Warszawy
(11 czerwca 2026 r.). Zwiedziliśmy Muzeum Katyńskie, zapaliliśmy znicz
pamięci przy Pomniku Pomordowanych na Wschodzie, byliśmy również
w kościele Wszystkich Świętych, jak też w Świątyni Opatrzności Bożej.
Dziękujemy Zarządowi Związku Sybiraków w Olsztynie, że kolejny raz
mogliśmy doświadczyć żywej lekcji historii naszego kraju.