x

Dzień: 2026-05-11

MAJÓWKA Z FLAGA W TLE

30 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i upominków za konkurs "Majówka z flagą w tle" organizowany przez Przedszkolne Miejskie nr 2 w Olsztynie. Prace konkursowe naszych przedszkolaków z grupy 5-latków - Natalii W. (II miejsce) i Barbary P. (wyróżnienie) zostały zauważone i nagrodzone. Dziękujemy Pani Emilce za artystyczną opieką przy powstawaniu prac. A dziewczynkom jeszcze raz gratulujemy włożonego wysiłku oraz dobrej zabawy przy tworzeniu prac.

SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI

W środę 6 maja nasze przedszkole odwiedzili strażacy. Dzieci miały okazję poznać ich trudną i odpowiedzialną pracę. Dowiedzieliśmy się, czym zajmują się nasi goście oraz przypomnieliśmy sobie, jak unikać różnych zagrożeń. Wszyscy mieli okazję zobaczyć z bliska wóz strażacki wraz z wyposażeniem. Każdy z nas mógł także wejść do środka wozu i poczuć się przez moment jak prawdziwy strażak. Natomiast w piątek 8 maja bawiliśmy się z wykorzystaniem sprzętu pożyczonego