x

Dzień: 2026-06-08

KAPLICZKI MARYJNE

W maju zazieleniły się łąki, a przedszkolaki poznały tradycję, która związana jest szczególnie z naszym regionem: modlitwę przy maryjnej kapliczce. W każdej z sal codziennie rano przez cały maj dzieci szczerze modliły się do Matki Boskiej, prosząc o pokój i błogosławieństwo dla nas i całego świata.