WYJŚCIE DO BIBLIOTEKI
15.05 dzieci z grupy 4latków udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej, Filii nr 9 na specjalnie przygotowane zajęcia. Przywitała nas pani bibliotekarka, która zapoznała nas ze sposobem wypożyczania książek. Dzieci zostały oprowadzone po bibliotece i z wielkim zainteresowaniem oglądały książki znajdujące się na półkach. Jednak głównym tematem zajęć były bociany i przypadający 31 maja Dzień Bociana. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem wysłuchały opowiadania o bocianie Janku i jego przygodach. Miały okazję




