Dnia 28 marca w czasie okresu przed świątecznego dzieci z grupy 5 latków odwiedziły dzieci w szpitalu dziecięcym gdzie zaprezentowały swój występ o tematyce wielkanocnej.
WYCIECZKA DO PIEKARNI
Dnia 11 kwietnia w ramach zajęć o tematyce ” Od ziarenka do bochenka” dzieci z grupy 5 latków pojadą na wycieczkę do piekarni.
WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI
Dnia 4 kwietnia grupa 4 latków odwiedziła bibliotekę publiczną nr 9. Dzieci uczestniczyły w zajęciach o tematyce wiosennej.
ŻYCZENIA WIELKANOCNE
Niech Zwycięstwo naszego Pana Jezusa Chrystusa nad śmiercią i grzechem napełni nasze serca pokojem, radością i wdzięcznością, a Jego Miłosierdzie nam okazane przemieni nas i pomoże zmartwychwstać do nowego życia w światłości i nadziei dzieci Bożych życzy Stowarzyszenie Świętej Rodziny , Dyrekcja i Grono Pedagogiczne.




