x

26 czerwca 2026

ZAKOŃCZENIE ROKU

24 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło i nadszedł czas wakacji. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też Rodzice. O godz. 15.00 wzięliśmy udział we mszy świętej celebrowanej przez Księdza Proboszcza Andrzeja Plutę, duszpasterza naszej placówki, a następnie nasza grupa przedstawiła krótki występ artystyczny o lecie i zbliżających się wakacjach. Po prezentacji słowno-muzycznej, przeszliśmy do naszej sali, gdzie wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Podziękowania w postaci dyplomów otrzymali również Rodzice, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz grupy i placówki. Wszystkim Dzieciom życzymy bezpiecznych i radosnych WAKACJI! 🙂