x

22 września 2020

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA- 6 LATKI

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły w poniedziałek 21 września. W dniu dzisiejszym na dzieci z Niepublicznego Przedszkola im. Świętej Rodziny czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Panie z danej grupy oraz Panią Dyrektor. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, dzieci pokazywały “Co potrafią przedszkolaki?”, bawiły się w “Kolorowe kąty”, “Skrzynię z niespodziankami”, “Przedszkolne echo”. Wszystkie dzieci otrzymały Bilet wstępu na Dzień Przedszkolaka, dzieci wysłuchały wiersza “Wszyscy lubimy nasze przedszkole”, słuchały piosenek “Dzień Przedszkolaka”, “Bo w przedszkolu”, tańczyły do muzyki, śpiewały. Zabawy przy przebojach dla dzieci, przeplatane były z konkurencjami sportowymi. Na koniec każde dziecko otrzymało dyplom z okazji Dnia Przedszkolaka, a wychodząc z przedszkola upominek-maskotkę.

Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.