Zajęcia pozalekcyjne

PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

KLASY I – III

 

 

PONIEDZIAŁEK

zajęcia wyrównawcze kl. III a 12:50 – 13:35 23 Izabela Witkowska
gimnastyka korekcyjna kl. I 13:00 – 13:45 25 Karolina Wełnicka
gimnastyka. korekcyjna kl. II – III 13:50 – 14:35 25 Karolina Wełnicka
szermierka kl. I – II 13:45 – 14:30 1B Adam Sobczyk
tańce 15.00-15.45 1B
 

WTOREK

Robotyka 14:30 – 16:00
Malarstwo 13.30-16.00 Jarosław Korzeniewski
Jęz. włoski  gr. I 13.13-14.15 1c Agnieszka Cz. Kavalou
Jęz. włoski  gr.II 14.20-15.05 1c Agnieszka Cz. Kavalou
 

ŚRODA

zajęcia wyrównawcze kl. Ia 11:50 – 12:35 23 Katarzyna Osowiecka
zajęcia wyrównawcze kl. Ib 11:50 – 12:35 25 Dorota Złotkowska
zajęcia wyrównawcze kl. IIIb 11:50 – 12:35 21 Danuta Cywińska
szachy (grupa III) 12:00 – 12:45 1c Andrzej Janczak
szachy (grupa I) 12:55 – 13:40 1c Andrzej Janczak
szachy (grupa II) 13:50 – 14:35 1c Andrzej Janczak
szachy (grupa IV) 14:40 – 15:25 1c Andrzej Janczak
 

CZWARTEK

koło tańca ludowego 12:50 – 13:35 23 Danuta Cywińska
język hiszpański kl. II 13:30 – 14:15 1C Malwina Gorzelańczyk
język hiszpański kl. III, IV 14:20 – 14:50 1C Malwina Gorzelańczyk
gimnastyka. korekcyjna 14:30 – 15:15 25 Karolina Wełnicka
gimnastyka. korekcyjna 15:20 – 16:05 25 Karolina Wełnicka
taniec 15:30 – 16:15  
 

PIĄTEK

Klub młodego odkrywcy (kl. III) 12:50 – 13:35
język hiszpański kl. III, IV 15:00 – 15:30 Malwina Gorzelańczyk
 

KLASY IV – VII

 

 

PONIEDZIAŁEK

zaj. wyrównawcze z matematyki kl. VII   7.00 –    7.45 Izabela Wnuk
zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. V 14:20 – 14:50 7 Ewa Żurawlew
zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. VI 13:45 – 14:30 bibl. szk. Krystyna Balukiewicz
koło matematyczne kl.IV-VI 13:45 – 14:30 9 Adrian Surażyński
zajęcia wyrównawcze z j. ang. kl.VI 13:45 – 14:30 1c Katarzyna Beliniak
koło polonistyczno-dziennikarskie kl.IV-VII 15:05 – 15:35 7 Ewa Żurawlew
koło  olimpijskie j. angielskiego 14:35 – 15:20 1C Joanna Srokosz
Szermierka – szable kl. IV 14:40 – 15:25 1B Adam Sobczyk
Schola kl. V – VI 13.35 – 14-20 23 Magdalena Morgaś
 

WTOREK

koło teatralne kl.IV-VII 13:45 – 14:30 Krystyna Balukiewicz
Koło historyczne 14.35 – 15.20 Joanna Gełdon
tenis stołowy (gr. A) 14:45 – 15:30 Wiesław Dzięcioł
 

ŚRODA

Schola kl.III – IV 13.35 – 14.20 23 Magdalena Morgaś
zaj. socjoterapii kl.VI 13:55 – 15:15 23 s. Dorota Boruch
koło wokalne 14:35 – 15:20 Anna  Szybanow
 

CZWARTEK

zaj. socjoterapii 13:55 – 15:15 s. Dorota Boruch
język hiszpański kl. V 14:55 – 15:25 1C Malwina Gorzelańczyk
 

PIĄTEK

zaj. socjoterapii 13:55 – 15:15 25 s. Dorota Boruch
zaj. wyrównawcze z matematyki kl. IV, V 14:00 – 14:30 Adrian Surażyński
zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. VI 14:30 – 15:00 Adrian Surażyński
język hiszpański kl. V 15:35 – 16:05 Malwina Gorzelańczyk
koło historyczne 14:35 – 15:20 Joanna Gełdon
 zajęcia wyrównawcze  z j. polskiego kl. IV 13.40 -14.10 Ewa Żurawlew

 

Szybki kontakt

Katolicka Szkoła Podstawowa  im. Świętej Rodziny
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn
szkol.swietarodzina@tlen.pl
(89) 533-38-44

Nasza szkoła

DSC01183

Kalendarium

Moduły dodatkowe

Statystyki

Wejścia na stronę

Strony|Wejścia na stronę |Unikalne

  • Ostatnie 24h: 0
  • Ostatnie 7 dni: 0
  • Ostatnie 30 dni: 0
  • Teraz ONLINE: 0
Copyright © ZSK / Projekt i realizacja: virtualmedia.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji