Konsultacje

  KONSULTACJE  dla rodziców 2018/2019

Nauczyciel przedmiot dzień godzina
1. Balukiewicz Krystyna Wych. kl.VIIa wtorek 14.30-15.00
2. Beliniak Katarzyna j.angielski czwartek 8.30-9.00
3. Boruch Dorota pedagog pn-pt 10.00-14.00
4. Cywińska Danuta wych.kl.IB czwartek 7.15-  8.00
5. Dobkowska Maria wych. kl.III wtorek 10.55-11.40
6. Drabik Emilia wych. kl.IIb czwartek 9.00-9.45
7. Dudziński Leszek  basen kl.IVb,Vb poniedziałek 7.00-7.30
8. Frąckiewicz Beata chemia kl.7-8,

biologia kl.8

Wtorek-po umówieniu się 7.15 – 8.00
9. Gełdon Joanna historia kl.IVb,Va,Vb,VII,VIII środa 14.00-14.45
10. Gil Wojciech geografia kl.5-8 piątek 13.35-14.00
11. Jankowski Szymon historia  kl.IVa,VI poniedziałek 14.40-15.10
12. Kileńska Agnieszka j.angielski kl.I-III,IVa wtorek 8.15-8.50
13. Ks.Czerwiński Radosław religia kl.5a,5b,6,7a wtorek 10.45-11.30
14. Kubacz Katarzyna religia i WDŻ kl.I-VIII czwartek 13.45-14.15
15. Kucab Hanna technika kl.4-7 piątek 14.30-15.00
16. Lalka Marta logopedia, rewalidacja W godz. pracy Po wcześniejszym umówieniu się
17. Misztal Ewa przyroda kl.IVa, IVb wtorek 11.50-12.35
18. Morgaś Magdalena religia, WDŻ środa 12.50-13.35
19. Nazarczuk Bożena przyroda kl.VI,

biologia kl.V,VII

czwartek 7.30 – 8.00
20. Oręziak Aleksandra w-f dziewcz.kl.4-8 poniedziałek 13.45 – 14.30
21. Osowska Patrycja terapia ped. czwartek 9.00 – 10.00
22. Rutkowska Marta j.polski kl.IVb,Vb,VI czwartek 9.00 – 9.45
23. Rutynowska Katarzyna wych. kl.IIa wtorek 10.00 – 10.45
24. Stankiewicz Aleksandra j.niemiecki kl4-8 wtorek 10.00 – 10.45
25. Srokosz Joanna j.angielski kl.4-8 piątek       7.15 –  8.00
26. Surażyński Adrian matematyka kl. IVa, Va, Vb, VI czwartek 7.15-8.00
27. Szuman Piotr wf basen, wf chł. piątek 12.50-13.35
28. Szybanow Anna plastyka, muzyka środa 7.30-8.00
29. Witkowska Elżbieta wych. kl.Ia piątek 9.00-9.45
30. Witkowski Piotr fizyka kl.7-8 wtorek 10.55-11.40
31. Wnuk Izabela matematyka kl.IVb, VII, VIII wtorek 11.00 – 11.45
32. Żurawlew Ewa j.polski kl.IVa, Va, VII, VIII środa 8.00-8.45

 

 

 

Szybki kontakt

Katolicka Szkoła Podstawowa  im. Świętej Rodziny
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn
szkol.swietarodzina@tlen.pl
(89) 533-38-44

Nasza szkoła

DSC01183

Kalendarium

Moduły dodatkowe

Statystyki

Wejścia na stronę

Strony|Wejścia na stronę |Unikalne

  • Ostatnie 24h: 0
  • Ostatnie 7 dni: 0
  • Ostatnie 30 dni: 0
  • Teraz ONLINE: 0
Copyright © ZSK / Projekt i realizacja: virtualmedia.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji