katolicki zespół edukacyjny im. świętej Rodziny w Olsztynie

katolicka szkoła podstawowa

im. Świętej Rodziny w Olsztynie

Konsultacje Nauczycieli

 

 

KONSULTACJE   z   nauczycielami     2019/2020

 

Lb. Nazwisko i imię przedmiot dzień godziny
1. Balukiewicz Krystyna wych. kl.VIIIa piątek 14.00 – 14.30
2. Baranowska Paulina wych. kl. Ib piątek 7.15 – 8.00
3. Boruch Dorota W godz. pracy pedagoga (9.00 – 15.00)
4. Cudnik Karolina j. angielski kl. IV-VIII piątek 8.15 – 9.00
5. Cywińska Danuta wych. kl.IIb środa 7.15 – 8.00
6. Czerwiński Radosław ks. religia, kl. VI-VIII wtorek 10.50 – 11.35
7. Dobkowska Maria wych. kl. Ia wtorek 9.55 – 10.40
8. Drabik Emilia wych. kl.IIIb poniedziałek 9.00 – 9.45
9. Dudziński Leszek

wf, kl. IV-VIII

basen

poniedziałek 7.00 – 7.45
10. Faryna Ewa Po lub przed zajęciami w świetlicy
11. Frąckiewicz Beata

chemia

biologia

wtorek 13.45 – 14.15
12. Gełdon Joanna

historia, kl. VIII

WOS

środa 13.45 – 14.30
13. Jabłońska Agnieszka Każdego dnia – po uzgodnieniu terminu spotkania
14. Jaworska Anna Po lub przed zajęciami w świetlicy
15. Kralewski Piotr historia, kl. IV-VII wtorek 15.30 – 16.00
16. Kubacz Katarzyna

religia, kl. I-V

WDŻ

czwartek 15.00 – 15.30
17. Kucab Hanna technika środa 14.30 – 15.15
18. Misztal Ewa przyroda, kl. IV wtorek 11.50 – 12.35
19. Nazarczuk Bożena biologia poniedziałek 7.15 – 7.45
20. Oręziak Aleksandra wf, kl. IV-VIII poniedziałek 11.50 – 12.35
21. Osowska Patrycja Każdego dnia – po telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania
22. Ozygała Aleksandra Po lub przed zajęciami w świetlicy
23. Przybyszewska Wioletta

W godz. pracy psychologa – wtorek 8.00-12.30,

                                                   środa 14.00-15.30

24. Rutkowska Marta j. polski, kl. IV, Vb, VIb, VII czwartek 9.55 – 10.40
25. Rutynowska Katarzyna wych. kl. IIIa wtorek 9.00 – 9.45
26. Sadowska Beata j. angielski, kl. I-III wtorek 7.15 – 8.00
27. Srokosz Joanna j. angielski, kl. IV-VIII wtorek 9.00 – 9.45
28. Stankiewicz Aleksandra j. niemiecki wtorek 10.50 – 11.35
29. Surażyński Adrian

matematyka, kl. Va, VIa, VIb, VII

informatyka, kl. VIa, VIb,

piątek 13.45 – 14.30
30. Szuman Piotr wf, kl. IV-VIII piątek 12.50 – 13.35
31. Szybanow Anna

muzyka

plastyka

wtorek 9.00 – 9.45
32. Witkowska Elżbieta wych. kl. IIa wtorek 10.55 – 11.35
33. Witkowski Piotr fizyka czwartek 8.00 – 8.45
34. Wnuk Izabela

matematyka, kl. IV, Vb, VIII

informatyka, kl. Va, Vb, VII, VIIIa

poniedziałek 12.50 – 13.35
35. Wojnowska-Dębińska Katarzyna geografia wtorek 8.25 – 8.55
36. Zawistowicz Hanna Po lub przed zajęciami w świetlicy
37. Żurawlew Ewa j. polski, kl. Va, VIa, VIIIa wtorek 8.00 – 8.45