Kadra nauczycielska

K A D R A      S Z K O Ł Y   w   2017/2018 r.

Duszpasterz szkoły – ks. prałat Andrzej Pluta, ks. Radosław Czerwiński

p.o.  dyrektor szkoły – Anna Kobarynka – Łysek

  1. kl. I św. Hiacynty i św. Franciszka–wych.–Katarzyna Osowiecka–edukacja wczesnoszkolna
  2. kl. I – wych. – Dorota Złotkowska – edukacja wczesnoszkolna
  3. kl. II św. Faustyny–  wych. – Maria Dobkowska–edukacja wczesnoszkolna
  4. kl. III św. Beretty Molli– wych. – Izabela Witkowska–edukacja wczesnoszkolna
  5. kl. III bł. E. Bojanowskiego–wych.–Danuta Cywińska–edukacja wczesnoszkolna
  6. kl. IV św. Tereski – wych.–Katarzyna Beliniak–jęz. angielski
  7. kl. IV św. o.Pio– wych.–Magdalena Morgaś – religia kl. IV i V
  8. kl. V św. U. Ledóchowskiej– wych.–  Joanna Srokosz– jęz. angielski
  9. kl. VI św. Jana Pawła II– wych.–Krystyna Balukiewicz–język polski kl. VI i biblioteka
  10. kl. VII św. Jadwigi – wych.- Katarzyna Kubacz – religia kl. I-III i VI-VII
  11. Język polski – Ewa Żurawlew –kl. IV-VII
  12. Matematyka – Adrian Surażyński kl. IV-VI
  13. Matematyka – Izabela Wnuk kl. VII i informatyka kl. VII
  14. Przyroda –Ewa Misztal kl. IV,
  15. Przyroda –Bożena Nazarczuk kl. V-VI,
  16. Historia – Joanna Gełdon kl. IV,VI i VII
  17. Historia – Szymon Jankowski kl. V
  18. Język angielski – Joanna Srokosz kl. I-VII
  19. Język angielski – Katarzyna Beliniak  kl.I -VII
  20. Język niemiecki – Aleksandra Stankiewicz –kl. IV-VII
  21. Geografia kl. VII – Jolanta Kosmala
  22. Chemia i biologia kl.VII – Beata Frąckiewicz
  23. Fizyka kl.VII – Piuotr Witkowski
  24. W–f i pływanie – Piotr Szuman kl.IV-VII,
  25. W–f i pływanie – Leszek Dudziński,
  26. Plastyka, muzyka – Anna Szybanow – kl.IV-VI
  27. Zajęcia techniczne – Hanna Kucab kl.IV-VI
  28. Zajęcia komputerowe – Adrian Surażyński kl. IV – VI
  29. Gimnastyka korekcyjna – Karolina Wełnicka kl.I-III
  30. Pedagog szkolny –   s.Dorota Boruch
  31. Psycholog szkolny – Wioletta Przybyszewska
  32. Logopedia, rewalidacja,–Marta Lalka
  33. Terapia pedagogiczna, rewalidacja – Patrycja Osowska
  34. Świetlica szkolna gr.  I – Magdalena Morgaś – kl.I i II
  35. Świetlica szkolna gr. II – Emilia Drabik kl.I i II
  36. Świetlica szkolna gr.III– Hanna Zawistowicz   kl.III i IV
  37. Świetlica szkolna gr.IV – Aleksandra Ozygała kl.III i IV
  38. Świetlica szkolna gr. V – s.Dorota Boruch kl.IV-VII
  39. Biblioteka – Krystyna Balukiewicz
  40. Szachy –  Andrzej Janczak
  41. Malarstwo – Jarosław Korzeniewski
  42. Język włoski –  Agnieszka Czarna Kavvalou
  43. Język hiszpański – Malwina Gorzelańczyk
  44. Szermierka – Adam Sobczyk
  45. Tenis stołowy – Wiesław Dzięcioł

 

Szybki kontakt

Katolicka Szkoła Podstawowa  im. Świętej Rodziny
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 11
10-456 Olsztyn
szkol.swietarodzina@tlen.pl
(89) 533-38-44

Nasza szkoła

DSC01183

Kalendarium

Moduły dodatkowe

Statystyki

Wejścia na stronę

Strony|Wejścia na stronę |Unikalne

  • Ostatnie 24h: 0
  • Ostatnie 7 dni: 0
  • Ostatnie 30 dni: 0
  • Teraz ONLINE: 0
Copyright © ZSK / Projekt i realizacja: virtualmedia.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji